Konica Minolta “Digital Textile” Haberi

Uluslararası dijital tekstil dergisi “Digital Textile” (www.digitaltextile.net), 2010/5. sayısında “Turkish Success for Konica Minolta” başlıklı haberi ile firmamız tarafından kısa zaman zarfında yapılan satışları duyurdu. İlgili haberin Türkçe metnini aşağıda bulabilirsiniz.

Konica Minolta ‘nın Türkiye Başarısı

     Konica Minolta’nın Nassenger tekstil baskı makinelerinin ana distribütörü olan Verga IT, Avrupa’daki kurulu makine sayısı 30’a ulaştıktan sonra Spot Ltd. ile Türk pazarında Nassenger tekstil ürünlerini tanıtmak ve destek vermesi için temsilcilik anlaşması imzaladı.

     Tekstile baskıda önder olan iki Türk firması, Çorlu’da bulunan TurboTeks ve Adana’da bulunan Kıvanç Tekstil dijital baskı departmanlarına Nassenger VII kurdurdular. Konica Minolta makinelerinin yüksek metrajlı baskı üretimlerinde sunduğu yüksek kaliteyi, verimi ve güvenilirliği bu firmaların takdir ettiğini söylüyor.

     “Konica Minolta’nın otomatik-nozzle (düse) kontrol fonksiyonu ve yüksek-kapasite boya tankı ile in-line-degassing (hava alma sistemi) sistemi dahil olmak üzere bütün üretim-kontrol teknolojisine teşekkür ederiz. Üretim kaybı yaşamadan günde 24 saat baskı yapbiliyoruz.” diye açıklıyor firmalar.

About the author: suleyman